Vasárnapi hirdetések 2019.11.10.

Évközi 32. vasárnap – 2019.11.10.

~November 23-án szombaton, Krisztus Király ünnepének előestéjén 19:00 órára újra hívunk mindenkit közös szentségimádásra! A részvételi szándékot egyházközségünk honlapjáról is lehet jelezni, ehhez email cím szükséges. Az előzetes internetes feliratkozás visszajelzés a budapesti szervezők felé, denem feltétele az imán való részvételnek! Legyen ez a világméretű szentségimádás a 2020-as budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra való készületünk következő állomása, jöjjünk el minél többen! https://corpusdomini.iec2020.hu/#/esemeny/28

~Kedden (nov. 12.) 18:30-kor missziós imaóra lesz a közösségi teremben.

~Szintén kedden, 19:30-kor folytatódik a felnőtt hittan Zsolt atyával, amelynek keretében Mindenszentek és halottak napja ünnepeihez kapcsolódva előadás és beszélgetés lesz a gyászról. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

~Szerdán (nov. 13.) szeretettel várjuk mindazokat, akik szívesen részt vennének a november 23-i szentségimádás énekesi vagy zenei szolgálatában!Azénekpróba 19:30-kor lesz a közösségi teremben.

~Pénteken (nov. 15.) délután 5 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!