Vasárnapi hirdetések 2019.10.27.

Évközi 30. vasárnap – 2019.10.27.

~Kedden, október 29-én 19:30-kor folytatódik a felnőtt hittan.

~Pénteken, november 1-jén, Mindenszentek ünnepén reggel 8:00 órakor lesz szentmise templomunkban. Ne feledkezzünk el arról, hogy ez kötelező ünnep! 

~A temetői közös ima és a sírkőszentelés szintén november 1-jén lesz, közvetlenül a 8:00 órai szentmise után. A szentelési igényt kérjük, hogy jelezzék a sekrestyében, vagy Bazsik Ferencné temető gondnoknál.

~Mindenszentek ünnepén Veresegyházon 18:30 órakor lesz Szentmise.

~Oratórium legközelebb az őszi szünet után, november 8-án lesz újra.

~Szombaton, november 2-án, Halottak napján reggel 8:00 órakor a veresegyházi Szentlélek-templomban lesz Szentmise az elhunytakért. 

~A szombat esti 18:00 órakor kezdődő erdőkertesi Szentmise már vasárnapi Szentmise lesz.
~Már most hirdetjük, hogy november 4-énhétfőn, az esti 17:30 órakor kezdődő szentmisét Varga János verbita atya tartja, aki Dél-Amerikában, Argentínában teljesít missziós szolgálatot. A szentmise után ő vezeti a szentségimádást, amelyben gyógyulásokért is imádkozunk.