Vasárnapi hirdetések 2019.07.07.

Évközi 14. vasárnap – 2019.07.07.

  • Ezen a héten nem lesz Oratórium!
  • 2019. őszén immáron harmadik alkalommal indul katekéta és lelkipásztori munkatárs képzés, levelező tagozaton a váci Apor Vilmos Katolikus Főiskolán. Szeretettel invitálnak új hitoktatójelölteket és olyan testvéreket is, akik a plébániai szolgálatban részt szeretnének venni, és teológiai/pedagógiai ismeretekhez kívánnak jutni, vagy akik szeretnék hitről szóló ismereteiket felfrissíteni, hogy arról felnőtt szinten tudjanak szólni az érdeklődőknek. A jelentkezési határidő 2019. augusztus 10-e. Részletek végett hívható, ill. kereshető: Dr. Sánta János szakfelelős (santa.janos@vaciegyhazmegye.hu), ill. Czerman Józsefné a főiskola tanulmányi osztályán (06-27-511-150/401-es mellék). Érdemes a főiskola honlapját is tanulmányozni, ahol minden információ megtalálható az összes szakról (http://avkf.hu/).