Vasárnapi hirdetések 2019.06.30.

Évközi 13. vasárnap – 2019.06.30.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn 17:30 órakor Szentmise helyett igeliturgia lesz.
  • Csütörtökön és pénteken délelőtt 10:00 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban.
  • 2019. őszén immáron harmadik alkalommal indul katekéta és lelkipásztori munkatárs képzés levelező tagozaton a váci Apor Vilmos Katolikus Főiskolán. Szeretettel invitálunk új hitoktatójelölteket és olyan testvéreinket is, akik a plébániai szolgálatban részt szeretnének venni, és teológiai/pedagógiai ismeretekhez kívánnak jutni, vagy akik szeretnék hitről szóló ismereteiket felfrissíteni, hogy arról felnőtt szinten tudjanak szólni az érdeklődőknek. A jelentkezési határidő 2019. augusztus 10-e. További részletek a képzéssel kapcsolatban a faliújságon és a főiskola honlapján olvashatóak.
  • Ma van a „Péter-fillér” gyűjtés, vagyis a perselyadományokat a Szentszék javára továbbítjuk. Adományaikat köszönjük!