Vasárnapi hirdetések 2019.06.23.

Krisztus Szent Teste és Vére – 2019.06.23.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn ünnepeljük Keresztelő Szent János születését, a Szentmise a szokott időben 17:30 órakor kezdődik.
  • Szerdán 18:30 órától a templomi kórus tart énekpróbát a közösségi teremben.
  • Csütörtökön és pénteken délelőtt 10:00 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban.
  • Pénteken (június 28.) lesz Jézus Szentséges Szívének ünnepe egyházközségünk templombúcsúja. Az ünnepi Szentmise 18:00 órakor kezdődik, amelyben egyúttal hálát adunk az elmúlt tanévben kapott kegyelmekért is. A Szentmisét Sztankó Attila máriabesnyői plébános fogja bemutatni. Utána agapé is lesz, amelyhez étel- és ital adományokat szívesen fogadunk! Előre is köszönjük! Szeretettel várunk mindenkit!
  • Jövő vasárnap lesz a Péter-fillér gyűjtés.