Vasárnapi hirdetések 2019.04.07.

Nagyböjt 5. vasárnapja – 2019.04.07.

Szeretettel hirdetjük:

 • Kedden 18:30 órakor missziós imaóra lesz a közösségi teremben.
 • Szerdán 18:30 órakor énekpróbát tartunk a közösségi teremben.
 • Péntek délután 5 órakor várjuk az iskolásokat az Oratóriumban.
 • Pénteken 18:00 órakor keresztút imádságot tartunk a templomban. Szeretettel várunk mindenkit!
 • Életem célja: megtanulni szeretni” Ezzel a mottóval április 13-án, szombaton egyházközségi lelki nap lesz a veresegyházi Szentlélek-templomban. Az alkalmat Székely János szombathelyi megyéspüspök vezeti. Szeretettel hívnak mindenkit elmélyülésre, feltöltődésre, azokat is, akik csak egy-egy részbe tudnak bekapcsolódni! Részletek a kihelyezett plakáton olvashatóak.
 • Örömmel hirdetjük, hogy azok a gyerekek, akik idén ősszel kezdik majd meg elsőáldozási felkészülésüket, a 2020-as Eucharisztikus Kongresszus budapesti nyitó szentmiséjét is választhatják elsőáldozásuk helyszínéül! Az elsőáldozás megszervezéshez szükséges a várható résztvevők létszámának felmérése, ezért már most kérjük a jelentkezéseket mindenkitől. Alsó korhatár: aki 2019. szeptemberében kezdi az általános iskola 3. osztályát. Jelentkezési lap átvehető a sekrestyében, amelyet ugyanoda kérünk majd kitöltve leadni. A jelentkezés határideje: 2019. május 15. További információkat Zsolt atyától és a hitoktatóktól lehet kérni.
 • A június 1-jén megrendezésre kerülő „EZ AZ A NAP” dicsőítő estre már jegyek kaphatók a sekrestyében: Rendkívül kedvezményes áron! A plébániáról külön buszt is indítunk az Arénához, amelyre jelentkezni szintén a sekrestyében lehet. További információk a kihelyezett plakátokon.
 • Jövő héten Virágvasárnappal megkezdődik a Nagyhét.
  Várjuk mindazok jelentkezését, akik szívesen részt vennének a nagyheti szertartások különféle liturgikus szolgálataiban (asszisztencia, felolvasás, adományvivés, lábmosás, éneklés, stb.). Érdeklődni és jelentkezni a sekrestyében lehet.
 • Már most hirdetjük, hogy a Húsvét előtti gyóntatás április 15-én hétfőn, a 17:30-as szentmise után lesz.
 • Nagyhét szertartásainak időpontjait a Forrás újságban, a honlapon és a hirdetőn is el lehet olvasni.
 • A mai perselyadományt a Szentföld javára továbbítjuk.