Vasárnapi hirdetések 2019.03.17.

Nagyböjt 2. vasárnapja – 2019.03.17.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn 17:30 órakor szentmise helyett igeliturgia lesz.
  • Kedden 19:30 órakor folytatódik a felnőtt hittan Zsolt atyával. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!
  • Péntek délután 5 órakor várjuk az iskolásokat az Oratóriumban.
  • Nagyböjtben minden pénteken 18:00 órakor keresztút imádságot tartunk a templomban. Szeretettel várunk mindenkit!
  • A Katolikus Karitász az idei nagyböjtben is tartósélelmiszer-gyűjtést hirdet hazánk templomaiban. Az adományokat március 24. és 31. között lehet elhozni a templomba. Telefonos adományvonalon is bekapcsolódhatunk a Karitász segítő munkájába. Ha hívjuk a 1356-os telefonszámot, hívásonként 500 forinttal segítünk. Kérjük, hogy aki teheti, adója egy százalékával is támogassa a Katolikus Karitász karitatív szolgálatát: a Karitászt Támogató Alapítványt. Köszönjük a szegényeknek szánt adományaikat. A gyűjtéssel kapcsolatos püspökkari körlevelet a faliújságon és az egyházközség honlapján is el lehet olvasni.