Vasárnapi hirdetések 2019.03.10.

Nagyböjt 1. vasárnapja – 2019.03.10.

  • Kedden még nem lesz felnőtt hittan. Majd március 19-én folytatódik.
  • Szerdán 19:30 órakor énekpróba lesz a közösségi teremben.
  • Csütörtökön (márc. 14.) Katolikus Férfikör indul Erdőkertesen a közösségi teremben 19:00 órától. Várunk szeretettel minden érdeklődőt. Érdeklődni Szőnyi Jánosnál lehet, elérhetőségek: e-mail-ben szonyij@gmail.com ill. telefonon 20/4554483.
  • Március 15-én nem lesz Oratórium.
  • Nagyböjtben minden pénteken 18:00 órakor keresztút imádságot tartunk a templomban. Szeretettel várunk mindenkit!
  • Szombaton (márc. 16.) 20:00 órától újra dicsőítő szentségimádásra hívjuk a kedves testvéreket. A találkozás helyszíne ezúttal a gödöllői Szentháromság templom. Az alkalmat Tanczik Balázs atya vezeti, a zenei szolgálatot az Eucharist zenekar adja. Alkalmunkon Molnár Zsolt, Gável Henrik, Lengyel Zsolt és Csiba Tibor atyák segítségével – egész idő alatt – lesz gyónási lehetőség.
  • Jövő vasárnap (márc. 17.), a 8:00 órai szentmisében két szentségfelvételre készülő felnőtt testvérünk befogadási szertartása lesz. Imádkozzunk a készületükért!