Vasárnapi hirdetések 2019.03.03.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn 17:30 órakor szentmise helyett igeliturgia lesz.
  • Kedden nem lesz felnőtt hittan. Majd két hét múlva, március 19-én folytatódik.
  • Szerdán megkezdődik a nagyböjti időszak. Hamvazószerdán 17:30 órakor lesz szentmise templomunkban. Ne feledkezzünk el arról, hogy ez szigorú böjti nap.
  • Csütörtökön 18:45-től (kb. 20:00 óráig) gitáros énekpróbát tartunk a közösségi teremben, ahova szeretettel várjuk az érdeklődőket!
  • Nagyböjtben pénteki napokon 18:00 órakor keresztút imádságot tartunk a templomban. Szeretettel várunk mindenkit!
  • Az első alkalommal, március 8-án kivételesen a közösségi teremben képelmélkedéssel és taizéi énekekkel imádkozzuk a keresztutat. Ezen a pénteken nem lesz külön Oratórium, hanem erre az imára várjuk a gyerekeket is!
  • Várhelyi Vilmos atya halálának 30. évfordulója lesz. Március 9-én, Veresegyházon szombat reggel a 8 órai szentmisét érte ajánlják, majd a szentmise után közös megemlékezést tartanak a temetőben, a sírjánál. Szeretettel hívnak és várnak mindenkit.
  • Jövő héten vasárnap 8:00 órakor családos szentmise lesz templomunkban. Szeretettel várunk minden családot a szentmisén való közös szolgálatra, valamint a szentmisét követő agapéra!
  • Március 14-én csütörtökön Katolikus Férfikör indul Erdőkertesen a közösségi teremben 19:00 órától. Várunk szeretettel minden érdeklődőt. Érdeklődni Szőnyi Jánosnál lehet, elérhetőségek: e-mail-ben szonyij@gmail.com ill. telefonon 20/4554483.