Vasárnapi hirdetések 2019.02.03

Évközi 4. vasárnap – 2019.02.03.

Szeretettel hirdetjük:

  • Ezen a héten pénteken, már délután 4 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!
  • A betegek szentségének közösségi kiszolgáltatása február 10-én, jövő vasárnap a reggel 8-as Szentmisében lesz. Előtte a felkészítés február 9-én szombaton 17:00 órától lesz, utána 17.30-tól pedig gyónási lehetőség. Természetesen, akik a betegségük miatt nem tudnak eljönni a templomba, továbbra is háznál vehetik föl a szentséget.
    A betegek szentségét felveheti minden hívő, aki súlyos beteg, vagy akinek az élete veszélyben van, és mindazok az idősek is, akiknek koruknál fogva az egészségi állapotuk törékenyebbé vált. Ezért szeretettel hívjuk idősebb testvéreinket, hogy találkozzanak Jézus gyógyító erejével, amelyet a bűnbocsánat szentségében és a betegek szentségében az olajjal való megkenés által közvetít a betegeknek!