Vasárnapi hirdetések 2019.01.27

Évközi 3. vasárnap – 2019.01.27.

Szeretettel hirdetjük:

~Péntek délután 5 órakor szeretettel várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban.

~Kérjük, hogy akik 2019-ben kívánnak egyházi házasságot kötni templomunkban, jelezzék ezt január végéig a Veresegyházi Plébánián.

~A betegek szentségének közösségi kiszolgáltatása február 10-én vasárrnap a reggel 8-as Szentmisében lesz. Előtte a felkészítés február 9-én szombaton 17:00 órától lesz, utána 17:30-tól gyónási lehetőség. Természetesen, akik a betegségük miatt nem tudnak eljönni a templomba, továbbra is háznál fölvehetik a szentséget.

~A hírekben hallhattunk arról, hogy leégett a Károli Gáspár Református Egyetem Hittudományi Karának kollégiuma. Az ökumenikus imahét egyes alkalmain gyűjtöttünk a Ráday Kollégium és az ott tanulók megsegítésére, a mai perselypénzt is erre a célra továbbítjuk. Kérjük, aki teheti, járuljon hozzá támogatással!
Aki ezen felül még szeretne segíteni, a Károli Gáspár Református Egyetem bankszámla száma (OTP Bank): 11705008-20492223, közlemény „TŰZESET”.