Vasárnapi hirdetések 2018.12.02.

Advent1. vasárnapja

Szeretettel hirdetjük:

 • A mai vasárnappal megkezdődött az új egyházi év. Advent folyamán Erdőkertesen hétfőnként reggel 6 órakor lesznek RORATE szentmisék, a többi reggelen pedig, keddtől-péntekig igeliturgia lesz. Minden alkalom a közösségi teremben lesz. Szeretettel várunk mindenkit!
 • Veresegyházon Advent folyamán hétfő reggelente 6:00 órakor lesz igeliturgia, keddtől-péntekig pedig RORATE Szentmisék lesznek.
 • Kedden 18:30 órakor missziós imaóra lesz a közösségi teremben.
 • Szerdán 19:30-kor énekpróba lesz a közösségi teremben.
 • Péntek délután 5 órakor szeretettel várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban.
 • December 9-én vasárnap 8:00 órakor családos szentmise lesz templomunkban. Szeretettel várunk minden családot a szentmisén való közös szolgálatra, valamint a szentmisét követő agapéra!
 • Felkészítés indul a keresztség szentségének felvételére általános iskolás gyerekek számára, 14 éves korig. A felkészítés előreláthatóan (2019.) január és február hónapban lesz Veresegyházon, szerdánként 16:00-16:45 óra között. További információk a hitoktatóktól kérhetők, jelentkezni Molnár Zsolt plébános atyánál lehet 2018. december 21-ig.
  Elérhetőségek: tel.: 20/910-4509,
  email: veresegyhaz@vaciegyhazmegye.hu,
  plébániai irodaügyelet: kedd és csütörtök 17:00-18:00 óra között,
  cím: 2112 Veresegyház, Szentlélek tér 1-3.
 • A veresegyházi Szentlélek-templom és Szent Ferenc Kisnővérei szervezésében CIPŐSDOBOZ AKCIÓ indul az arlói szegény családok számára. A cipősdobozokban lehet édesség, játék, ékszer, kisebb ruhaneműk (sapka, sál, stb.). A dobozokat december 16-ig Erdőkertesen is le lehet adni a sekrestyében!