2018.10.07. Vasárnapi hirdetések

Évközi 27. vasárnap

2018.10.07.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn lesz Szűz Mária, Magyarok Nagyasszonya főünnepe, a szentmise a szokásos időpontban, 17:30 órakor lesz.
  • Szerdán 19:30-kor tartja énekpróbáját a templomi kórus a közösségi teremben. A kórustagokat és minden érdeklődőt szeretettel várunk!
  • Péntek délután 5 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!
  • Beer Miklós püspök atya szeptember 29-én három veresegyházi testvérünket: Nádasdi Gábort, Pasztorek Istvánt és Tűzkő Ottót lektorrá avatta. Jövő vasárnap a 8 órai szentmisében itt Erdőkertesen is hálát adunk új lektorainkért.
  • Hirdetjük, hogy azoknak a gyerekeknek (ált. isk. 3. osztályos kortól lehetséges), akik jövőre szeretnének elsőáldozók lenni, az előkészítő hittan az őszi szünet után kezdődik. Az alkalmak szerdánként 17:00 órakor lesznek Veresegyházon. Kérjük a szülőket, hogy az erre vonatkozó jelentkezési lapot – melyet a sekrestyében vehetnek át – az első szülői értekezletre, október 24-én, szerdán 19:00 órára vigyék magukkal! (Veresegyház, Szent Pio Otthon)
  • Kedves Testvérek! Még hátra van az ereszcsatorna javítása, és az év végéig a villámvédelmi felülvizsgálatot is el kell végeztetni. Ezekhez a munkálatokhoz kérjük a Testvérek további nagylelkű adományait. Nagyon köszönjük!