Vasárnapi hirdetések 2018.07.22.

Évközi 16. vasárnap

2018.07.22.

Szeretettel hirdetjük:

  • Jövő héten (július 23-27.) nem lesz Oratórium, a következő időpontot majd hirdetni fogjuk.
  • Kedves Testvérek! Az idén is folytatódik a templomunk felújítása. Most a nagy torony lamellás és üvegezett ablakai valamint a kis torony ablakai és a padlástér felső kerek ablakának cseréje kerül sor. Ezzel az ablakok cseréje befejeződik. A két torony közötti esőcsatorna hibájának kijavítása, ideiglenes jelleggel megtörtént, de szükséges a jobb oldali vég cseréje. Az idén esedékes a villámvédelmi felülvizsgálat is, mert lejár az előző érvényessége. A fenti munkák elvégzéséhez a pénzügyi fedezet jelenleg nem elegendő. Kérjük a testvéreket, hogy lehetőségükhöz mérten támogassák ezeket a munkákat adományaikkal. Köszönjük!