Vasárnapi hirdetések 2018.07.14.

Évközi 15. vasárnap

2018.07.15.

Szeretettel hirdetjük:

  • Ez alkalommal hétfőn (július. 16.), délután 3 órakor várjuk az iskolásokat az Oratóriumban!
  • Hétfő este nem lesz szentmise, helyette 17:30 órakor igeliturgiát tartunk.
  • Kedves Testvérek! Az idén is folytatódik a templomunk felújítása. Most a nagy torony lamellás és üvegezett ablakai valamint a kis torony ablakai és a padlástér felső kerek ablakának cseréjére kerül sor. Ezzel az ablakok cseréje befejeződik. A két torony közötti esőcsatorna hibájának kijavítása, ideiglenes jelleggel megtörtént, de szükséges a jobb oldali vég cseréje. Az idén esedékes a villámvédelmi felülvizsgálat, mert lejár az előző érvényessége. A fenti munkák elvégzéséhez a pénzügyi fedezet jelenleg nem elegendő. Kérjük a testvéreket, hogy lehetőségükhöz mérten támogassák ezeket a munkákat adományaikkal. Köszönjük!
  • A Szőlőfürt Református Óvodába 2 óvodapedagógus kollégát keresnek, akik hitüket megélik és aktívan gyakorolják, nem elvárás a református vallás. A jelentkezéshez szükséges információk itt találhatók
  • Idén is lehet jelentkezni a veresegyházi plébánia hittanos táborába, amely a Csobánkai Közép-Európai Cserkészparkban lesz 2018. augusztus 5-9. között. A táborban a gyermekek korosztályok szerinti csoportokban vesznek részt hit-, sport- és kézműves foglalkozásokon. Jelentkezni lehet Jácinta nővérnél (30/458-5659), Helembai Zsoltnál (30/232-0094) vagy Császár Ottónál (30/921-0654), illetve a hittantaborveresegyhaz@gmail.com email címen.
  • Az Apor Vilmos Katolikus Főiskola 2018. őszén is hirdet első évet a hitéleti szakra (hitoktató és lelkipásztori munkatárs képzés). Szívesen látják azokat is, akik nem feltétlenül a hitoktatás szándékával jelentkeznek, hanem katolikus hitük elmélyítése céljából. További részletek a képzésről a hirdetőn és a főiskola honlapján olvashatók: www.avkf.hu