Vasárnapi hirdetések 2018.07.08.

Évközi 14. vasárnap – 2018.07.08.

Szeretettel hirdetjük:

  • Július 8-án vasárnap 8.00 órakor családos szentmise lesz templomunkban. Szeretettel várunk minden családot a szentmisén való közös szolgálatra, valamint a szentmisét követő agapéra!
  • Hétfőn nem lesz szentmise, helyette 17:30 órakor igeliturgiát tartunk.
  • Szerdán és csütörtökön (július. 11-12.) délután 3 órakor várjuk az iskolásokat az Oratóriumban!
  • A Szőlőfürt Református Óvodába 2 óvodapedagógus kollégát keresnek, akik hitüket megélik és aktívan gyakorolják, nem elvárás a református vallás. A jelentkezéshez szükséges információk: Álláshirdetés
  • Idén is lehet jelentkezni a veresegyházi plébánia hittanos táborába, amely a Csobánkai Közép-Európai Cserkészparkban lesz 2018. augusztus 5-9. között. A táborban a gyermekek korosztályok szerinti csoportokban vesznek részt hit-, sport- és kézműves foglalkozásokon. Jelentkezni lehet Jácinta nővérnél (30/458-5659), Helembai Zsoltnál (30/232-0094) vagy Császár Ottónál (30/921-0654), illetve a hittantaborveresegyhaz@gmail.com email címen.
  • Az Apor Vilmos Katolikus Főiskola 2018. őszén is hirdet első évet a hitéleti szakra (hitoktató és lelkipásztori munkatárs képzés). Szívesen látják azokat is, akik nem feltétlenül a hitoktatás szándékával jelentkeznek, hanem katolikus hitük elmélyítése céljából. További részletek a képzésről a hirdetőn és a főiskola honlapján olvashatók: www.avkf.hu