2018.06.24. Vasárnapi hirdetések

Keresztelő Szent János születése

Szeretettel hirdetjük:

  • Ezen a héten szerdán és csütörtökön (június. 27-28.) délután 3 órakor várjuk az iskolásokat az Oratóriumban!
  • Idén is lehet jelentkezni a veresegyházi plébánia hittanos táborába, amely Csobánkán lesz 2018. augusztus 5-9. között. További információkat a kihelyezett szórólapokon és Jácinta nővérnél, Helembai Zsoltnál vagy Császár Ottónál lehet kapni. (Jácinta nővér: 30/458-5659, Helembai Zsolt: 30/232-0094, Császár Ottó: 30/921-0654, hittantaborveresegyhaz@gmail.com)
  • A Veresegyházi Katolikus Gimnázium növekedésével a jövőben egyre több tanárra lesz szükség. Olyan kollégák jelentkezését várja az iskola, akik számára kiemelten fontos a keresztény értékrend, szívesen lennének egy kreatív, lendületes induló tanári közösség tagjai. Első sorban angol és német tantárgyból várnak, jelentkezéseket, de minden tantárgyhoz fogadnak önéletrajzot. Jelentkezni az iskola honlapján megadott elérhetőségeken lehet. http://verka.hu/allaslehetosegek/
  • 2017. ősze óta újra van Vácon, az Apor Vilmos Katolikus Főiskolán hitoktató és lelkipásztori munkatárs képzés, és még lehet jelentkezni a 2018. őszén új első évet hirdető hitéleti szakra. Szívesen látják azokat is, akik nem feltétlenül a hitoktatás szándékával jelentkeznek, hanem katolikus hitük elmélyítése céljából. További részletek a képzésről a hirdetőn és a főiskola honlapján olvashatók: www.avkf.hu