Vasárnapi hiredtések 2018.04.08.

Az Isteni Irgalmasság vasárnapja

Húsvét 2. vasárnapja – 2018.04.08.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn tartjuk Gyümölcsoltó Boldogasszony főünnepét (Urunk születésének hírüladása) 17:30 órakor lesz az ünnepi szentmise.
  • Kedd este 19:30 órakor folytatódik a felnőtt katekézis Zsolt atyával. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!
  • Szerda este 19:30 órakor énekpróba lesz a közösségi teremben. Szeretettel várunk mindenkit!
  • Péntek délután 5 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!
  • Szombat este 18:00 órakor Veresegyházon a Szentlélek-templomban jótékonysági koncert lesz Pintér Béla közreműködésével az arlói misszió támogatására. Ajánljuk a Kedves Testvérek figyelmébe.
  • Egyházmegyénk a szokásos lelkigyakorlatokon túl, találkozókat is szervez kifejezetten nagyothallók számára (természetesen siket és halló testvéreket is szeretettel várják). Az első „NaHallod!” találkozó 2018. április 21-én, szombaton délután 15-19 óra között lesz a kistarcsai plébánián. http://vaciegyhazmegye.hu/keres/programok/2287/NAHALLOD-TALALKOZOK-ELOSZOR-A-VACI-EGYHAZMEGYEBEN-%C2%A0.html
  • Idén kiemelten fontos, hogy rendelkezzünk adónk egyházi 1%-áról, mert 2018-tól a benyújtott nyilatkozatok újabb nyilatkozat beadásáig vagy ennek visszavonásáig érvényesek maradnak. A Magyar Katolikus Egyház technikai száma: 0011. http://www.ajosagosszekot.hu/
  • Meghívó hittanos visszaemlékezésre:
    http://veresegyhaz.vaciegyhazmegye.hu/event/hittanos-visszaemlekezes/?instance_id=7438