2018.02.11. Vasárnapi hirdetések

Évközi 6. vasárnap – 2018.02.11.

Szeretettel hirdetjük:

 • A héten lesz Hamvazószerda (febr. 14.), megkezdődik a nagyböjti időszak. Szerdán 17:30 órakor lesz szentmise templomunkban. Ne feledkezzünk el arról, hogy ez szigorú böjti nap.
  (14-60. év közöttieknek hústilalom –ez vonatkozik hamvazószerda mellett minden nagyböjti pénteki napra is-, valamint 18-60. év közöttieknek napi 3-szori étkezés és 1-szeri jóllakás – ez csak hamvazószerdára és nagypéntekre vonatkozik. A böjt alól mentesülnek a betegek, a kismamák, a nehéz fizikai munkát végzők és akik nem otthon étkeznek.)
 • Hamvazószerdán közvetlenül a szentmise után tartjuk az énekpróbát. Szeretettel várjuk az énekeseket és hangszereseket!
 • Ferenc pápa nagyböjti üzenetét, a ferencesek nagyböjti készületi naptárát és egyéb nagyböjttel kapcsolatos információkat találhatunk a templomi hirdetőn és az egyházközség honlapján is.
 • Pénteken 17:00 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!
 • Nagyböjtben pénteki napokon (így már febr. 16-án is) 18:00 órakor Keresztút imádságot tartunk a templomban. Szeretettel várunk mindenkit!
 • Február 17-én, szombaton a szentmise után folytatódik az Adorációs Iskola. Minden alkalommal egy rövid tanítás után, egy rövid szentségimádásra van lehetőség, ahol a gyakorlatban is ki lehet próbálni az előadásban hallottakat. Szeretettel ajánljuk mindenkinek!
 • Beer Miklós Püspök atya kérésére felhívjuk a kedves testvérek figyelmét, hogy az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásunkat kéri a magyar, és más európai őshonos kisebbségek érdekében. A kezdeményezésről tájékoztató a hirdetőtáblán és a honlapon olvasható.
  http://www.jogaink.hu/
 • Ferenc pápa nagyböjti üzenete 2018
 • Nemzeti Kisebbségvédelmi Kezdeményezés[1273]
 • 2018.NagyböjtiKészület_ Bév_