2018.02.04. Vasárnapi hirdetések

Évközi 5. vasárnap – 2018.02.04.

  • Jövő vasárnap február 11-én, a Beteg Világnapján, a 8:00 órai szentmise keretében lesz a betegek szentségének közösségi kiszolgáltatása. A betegek szentségét felveheti minden hívő, aki súlyos beteg, vagy aki komoly sebészi beavatkozás előtt áll, és mindazok az idősek is, akiknek koruknál fogva egészségi állapotuk törékenyebbé vált.
  • A betegek szentségét felvevők részékre a felkészítést február 4-én vasárnap, a 8:00 órai szentmise után tartjuk a közösségi teremben (kb. 1 óra); a gyóntatást pedig hétfőn (február 5.) 17:00 órakor.
  • Kedden este 18:30 órakor missziós imaóra lesz.
  • Pénteken 17 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!
  • A 12/11. estével folytatódik február 10-én, szombaton a szentmise után az Adorációs Iskola, amely a szentségimádáshoz nyújt segítséget. Minden alkalommal egy rövid tanítás után, egy rövid szentségimádásra van lehetőség, ahol a gyakorlatban is ki lehet próbálni az előadásban hallottakat. Bátran csatlakozhat az is, aki eddig még nem volt, vagy nem tud minden estén részt venni! Szeretettel ajánljuk mindenkinek, és szeretettel hívunk mindenkit!
  • Február 11-én, azaz jövő héten vasárnap 8:00 órakor családos szentmise lesz templomunkban. Szeretettel hívjuk és várjuk a családokat, és az egyházközség minden tagját a szentmisén való szolgálatra, valamint a szentmisét követő agapéra, amit a közösségi teremben tartunk!
  • A családos szentmisére készülvén, február 8-án, csütörtökön 18:45-től (kb. 20.00 óráig) gitáros énekpróbát tartunk a templom melletti közösségi teremben, ahova szintén szeretettel várjuk az érdeklődőket