2018.01.28. Vasárnapi hirdetések

Évközi 4. vasárnap – 2018.01.28.

  • Kedden este 18:30 órakor missziós imaóra lesz.
  • Szerda este 19:30 órakor énekpróbát tartunk a közösségi teremben. Szeretettel várjuk az énekeseket és a hangszereseket!
  • Pénteken 17 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!
  • Aki 2018-ban kíván egyházi házasságot kötni templomunkban, kérjük, ezt január végéig jelezze a plébánián. Kérjük, a testvéreket is, hogy erről szóljanak azoknak, akikről tudják, hogy házasságra készülnek!
  • A Chemin Neuf közösség idén is hívja és várja a házaspárokat gyermekeikkel együtt a 2018. július 22-28. között megrendezésre kerülő „KÁNA HÉT”-re! Az eseménnyel kapcsolatban részletek a hirdetőn és a honlapon (itt) olvashatók.
  • Febtuár 11-én vasárnap, a Beteg Világnapján, a szentmisében lesz a betegek szentségének közösségi kiszolgáltatása.
    A betegek szentségét felveheti minden hívő, aki súlyos beteg, vagy aki komoly sebészi beavatkozás előtt áll, vagy akinek az élete veszélyben van, és mindazok az idősek is, akiknek koruknál fogva egészségi állapotuk törékenyebbé vált.
  • A betegek szentségét felvevők részére a felkészítés jövő vasárnap február 4-én, a 8:00 órai szentmise után lesz a közösségi teremben (kb. 1 óra); a gyóntatás pedig február 5-én hétfőn 17:00 órakor.
  • A 12/10. estével folytatódik február 3-án, szombaton a szentmise után az Adorációs Iskola, amely a szentségimádáshoz nyújt segítséget. Minden alkalommal egy rövid tanítás után, egy rövid szentségimádásra van lehetőség, ahol a gyakorlatban is ki lehet próbálni az előadásban hallottakat. Bátran csatlakozhat az is, aki eddig még nem volt, vagy nem tud minden estén részt venni! Szeretettel ajánljuk mindenkinek, és szeretettel hívunk mindenkit!