2018.01.07. Vasárnapi hirdetések

Urunk megkeresztelkedése – 2018.01.07.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőtől megkezdődik az évközi idő. Hétfőn 17:30 órakor lesz szentmise.
  • Január 10-étől folytatódnak a szerdai énekpróbák is. Szeretettel várjuk az énekeseket és a hangszereseket 19:30 órakor a közösségi teremben!
  • A családos szentmisére készülvén, január 11-én, csütörtökön 18:45-től (kb. 20:00 óráig) gitáros énekpróbát tartunk a templom melletti közösségi teremben, ahova szintén szeretettel várjuk az érdeklődőket!
  • Pénteken 17 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!
  • A 12/7. estével folytatódik január 13-án, szombaton a szentmise után az Adorációs Iskola, amely a szentségimádáshoz nyújt segítséget. Minden alkalommal egy rövid tanítás után, egy rövid szentségimádásra van lehetőség, ahol a gyakorlatban is ki lehet próbálni a hallottakat. Bátran csatlakozhat az is, aki eddig még nem volt, vagy nem tud minden estén részt venni! Szeretettel ajánljuk mindenkinek, és szeretettel hívunk mindenkit!
  • Január 14-én, azaz jövő héten vasárnap 8:00 órakor családos szentmise lesz templomunkban. Szeretettel hívjuk és várjuk a családokat, és az egyházközség minden tagját a szentmisén való szolgálatra, valamint a szentmisét követő agapéra, amit a közösségi teremben tartunk!