2017.12.31. Vasárnap hirdetések

2017.12.31. – Szent Család Vasárnapja

ÉV VÉGI HÁLAADÁS

  • Vasárnap, december 31-én a reggel 8:00 órai szentmisében lesz az év végi hálaadás, a szentmise végén pedig a jelenlévő családok külön áldásban részesülnek!
  • Ezen a héten két kötelező ünnep is van (jan. 1. és jan. 6.), ami azt jelenti, hogy szentmisén való részvételt kér tőlünk az Egyház ezeken az ünnepeken.
  • Hétfőn, január 1-jén van Szűz Mária Istenanyaságának az ünnepe, ami kötelező ünnep. A szentmise reggel 8:00 órakor lesz.
  • Kedden 18:30 órakor missziós imaóra lesz a közösségi teremben.
  • Kedden 19:30 órakor folytatódik a felnőtt katekézis, szeretettel várunk minden érdeklődőt!
  • A szerdai énekpróbák január 10-étől folytatódnak!
  • Péntek délután 5 órakor újra várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!
  • Szombaton, január 6-án van Vízkereszt, vagyis Urunk megjelenésének ünnepe. Ez is kötelező ünnep! A szentmise 18:00 órakor lesz. Ez nem vasárnapi mise lesz, hanem vízkereszti, ezért azoknak, akik csak a szombati előesti misékre szoktak járni, majd egy vasárnapi misén is részt kell venniük!
  • Az 6. estével folytatódik január 6-án, szombaton a szentmise után az Adorációs Iskola, amely a szentségimádáshoz nyújt gyakorlati segítséget. Minden alkalommal egy rövid tanítás után, egy rövid szentségimádásra van lehetőség. Bátran csatlakozhat az is, aki eddig még nem volt, vagy nem tud minden estén részt venni! Szeretettel ajánljuk mindenkinek, és szeretettel hívunk mindenkit!