2017.11.19. Vasárnapi hirdetések

Évközi 33. vasárnap – 2017.11.19.

Péld 31,10-13.19-20.30-31 – 1Tessz 5,1-6 – Mt 25,14-30

Szeretettel hirdetjük:

  • A veresegyházi Szent Pio Idősek Klubja ápolói vagy szociális végzettséggel rendelkező munkatársat keres 8 órás munkakörbe. Jelentkezni szakmai önéletrajz benyújtásával lehet vagy személyesen, vagy e-mailben, vagy postai úton. (Szent Pio Idősek Klubja, 2112 Veresegyház, Szentlélek tér 1-3.; gkovacs.ilona@gmail.com )
  • Kedden 18:30-kor missziós imaóra lesz.
  • Péntek délután 5 órakor szeretettel várjuk az iskolásokat az Oratóriumban!
  • Mi is csatlakoztunk a Krisztus Király főünnepének előestéjén tartandó szentségimádáshoz. November 25-én szombaton este, a szentmise előtt 17:00 órától lesz a szentségimádás itt a templomban, amelyre szeretettel hívunk mindenkit! Több, mint 400 helyszínen lesz imaalkalom, de eddig csak kb. 3500-an jelentkeztek az elérendő 20.000 főből. Ezért, aki tudja, hogy biztosan részt fog venni a szentségimádáson, kérjük, hogy regisztráljon a krisztuskiraly.iec2020.hu oldalon. Regisztrációkor helyszínként az Erdőkertesi Jézus Szíve Templomot kell kiválasztani.
    Aki nem használ számítógépet, vagy nincs e-mail címe, a szentmisék után feliratkozhat a bejáratnál és őket majd beregisztráljuk! Hívjunk másokat is erre a szép alkalomra, hogy Jézussal töltsük ezt az órát. A világ felé fontos tanúságtétel, számunkra pedig hiterősítő, hogy sokan vagyunk, akiknek Krisztus a Királya. További információk a hirdetőn és a honlapon olvashatók.
  • Várunk minden hangszerest és énekest, aki szívesen részt venne a szombati szentségimádás zenei szolgálatában! A próba november 22-én szerdán 19:30 órakor lesz a templomban.
  • A mai vasárnapon van a gyűjtés a Katolikus Karitász javára. Adományaikat köszönjük!

Ferenc pápa üzenete a szegények 1. világnapjára 2017

A hirdetések PDF formátumban letölthetők innen: Hirdetés_2017_11_19