2017.11.12. Vasárnapi hírdetések

2017.11.12. – Évközi 32. vasárnap

Bölcs 6,12-16 – 1Tessz 4,13-18 – Mt 25,1-13

 

 Szeretettel hirdetjük: 

  • Péntek délután 5 órakor szeretettel várjuk az iskolásokat az Oratóriumban!
  • A veresegyházi Szent Pio Idősek Klubja ápolói vagy szociális végzettséggel rendelkező munkatársat keres 8 órás munkakörbe. Jelentkezni szakmai önéletrajz benyújtásával lehet vagy személyesen, vagy e-mailben, vagy postai úton. (Szent Pio Idősek Klubja, 2112 Veresegyház, Szentlélek tér 1-3.; gkovacs.ilona@gmail.com )
  • Jövő vasárnap a Katolikus Karitász javára lesz gyűjtés.
  • Egyházközségünk is csatlakozik ahhoz a szentségimádáshoz, amelyet a 2020-as 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra készülve Krisztus Király főünnepének előestéjén tartanak az egész országban és a határokon túl is. Ezért november 25-én szombaton este nem a szentmise után, hanem a szentmise előtt 17:00 órától lesz szentségimádás, amelyre szeretettel hívunk mindenkit! A kezdeményezés szervezői azt kérik, hogy mindenki, aki tudja, hogy biztosan részt fog venni a szentségimádáson előzetesen regisztráljon az esemény internetes oldalán. Regisztrációkor helyszínként Erdőkertesen a Jézus Szíve Templomot kell kiválasztani. Aki ezt nem tudja megtenni, mert pl. nem használ számítógépet, vagy nincs e-mail címe, feliratkozhat a sekrestyében és őket majd mi regisztráljuk! További információk a kitett plakátokon és a szentségimádás honlapján olvashatók. (krisztuskiraly.iec2020.hu)

A hirdetések letölthetők PDF formátumban innen: Hirdetés_2017_11_12