2017.10.29. Vasárnapi hiredtések

2017.10.29. – Évközi 30. vasárnap

Kiv 22,20-26 – 1Tessz 1,5c-10 – Mt 22,34-40

 

 Szeretettel hirdetjük:

  • Kedden, október 31-én nem lesz felnőtt katekézis, november 7-én folytatódik!
  • Mindenszentek ünnepén, november 1-jén szerdán, reggel 8:00 órakor lesz szentmise templomunkban. Mindenszentek kötelező ünnep! (vagyis szentmisén való részvétellel, közösen ünnepeljük meg)
  • A temetői közös imádság és sírkőmegáldás szintén 1-jén, a szentmise után 9:00 órakor lesz. A sírkőmegáldásokra vonatkozó kéréseket Bazsik Ferencné temetőgondnoknál és a sekrestyében is lehet jelezni.
  • Halottak napján, november 2-án Veresegyházon 18:30 órakor lesz szentmise!
  • Örömmel hirdetjük, hogy november 9-én, csütörtökön 18:15-kor (kb. 19.30-ig) gitáros énekpróbát tartunk a templom melletti közösségi teremben, ahol lehetőség adódik gitáros énekeket megismerni és énekelni tanulni. Szeretettel várunk és hívunk minden kedves érdeklődőt! Családos közösség
  • A következő oratóriumi találkozás az őszi szünet után, november 10-én pénteken lesz!
  • A veresegyházi Szent Pio Idősek Klubja ápolói vagy szociális végzettséggel rendelkező munkatársat keres 8 órás munkakörbe. Jelentkezni szakmai önéletrajz benyújtásával lehet vagy személyesen a Szent Pio Idősek Klubjában, vagy e-mailben a gkovacs.ilona@gmail.com, illetve postai úton a Szentlélek tér 1-3. címen lehet.

A hirdetések PDF formában letölthetők innen: Hirdetés_2017_10_29