2017.10.22 Vasárnapi hirdetések

Évközi 29. vasárnap – 2017.10.22.

A Missziók vasárnapja

Iz 45,1.4-6 – 1Tessz 1,1-5b – Mt 22,15-21

 Szeretettel hirdetjük:

  • Kedden 18:30 órakor missziós imaóra lesz a közösségi teremben.
  • Péntek délután 17:00 órakor szeretettel várjuk az iskolásokat az Oratóriumban.
  • A most ősszel induló elsőáldozási csoportba jelentkező gyermekek szüleit szeretettel várja Jácinta nővér és Helembai Erzsi az első megbeszélésre a Szent Pió otthonba október 27-én, pénteken 19:30-kor.
  • Az 1 éves Fületlen Bögre Kávézó szeretettel hívja a testvéreket következő, HÁLAADÓ-DICSŐÍTŐ programjára. A dicsőítést az Eucharist zenekar vezeti. Az október 28-i rendezvény 16:30-tól kóstolóval indul, ahol vendégek kipróbálhatják a kávézó őszi-téli újdonságait. A koncert 18:00 órakor kezdődik. A program ingyenes, de támogatójegyek ezúttal is vásárolhatók. Előzetes jegyvásárlás és további részletek a kávézóban, illetve a kávézó facebook oldalán.
  • A veresegyházi Szent Pio Idősek Klubja ápolói vagy szociális végzettséggel rendelkező munkatársat keres 8 órás munkakörbe. Jelentkezni szakmai önéletrajz benyújtásával lehet vagy személyesen a Szent Pio Idősek Klubjában, vagy e-mailben a gkovacs.ilona@gmail.com, illetve postai úton a Szentlélek tér 1-3. címen lehet.
  • Már most hirdetjük, hogy Mindenszentek ünnepén, november 1-jén szerdán, reggel 8:00 órakor lesz szentmise templomunkban. Ne feledkezzünk el arról, hogy ez kötelező ünnep! (vagyis szentmisén való részvétellel, közösen ünnepeljük meg)
  • Mivel halottak napja idén munkanap, a temetői közös imádság és sírkőmegáldás szintén 1-jén, a szentmise után 9:00 órakor lesz. A sírkőmegáldásra vonatkozó kéréseket Bazsik Ferencné temetőgondnoknál és a sekrestyében is lehet jelezni.
  • A mai vasárnapon van a missziós gyűjtés. Adományaikat köszönjük!

A hirdetések PDF formátumban letölthetők innen: Hirdetés_2017_10_22