2017.09.24. Vasárnapi hirdetések

2017.09.24. – Évközi 25. vasárnap

A Szentírás vasárnapja

Iz 55, 6-9 – Fil 1,20c-24.27a – Mt 20,1-16a

 

 

 

 

 

 

Szeretettel hirdetjük: 

  • Kedden 18:30 órakor missziós imaóra lesz a közösségi teremben.
  • Péntek délutánonként 17:00 órakor szeretettel várjuk az iskolásokat az Oratóriumban.
  • Október 1-jén, azaz jövő héten vasárnap 8.00 órakor gitáros családos szentmise lesz templomunkban. Szeretettel hívjuk és várjuk a családokat, és az egyházközség minden tagját a szentmisén való szolgálatra, valamint a szentmisét követő agapéra, amit a közösségi teremben tartunk!
  • 2017. október 7-én szombaton, a reformáció emlékévéhez kapcsolódóan hangverseny lesz az erdőkertesi református templomban, a Pasaréti Palló Imre Énekkar közreműködésével, 17.00 órai kezdettel. Szeretettel várnak minden érdeklődőt.
  • A veresegyházi Szent Pio Idősek Klubja ápolói vagy szociális végzettséggel rendelkező munkatársat keres 8 órás munkakörbe. Jelentkezni szakmai önéletrajz benyújtásával lehet vagy személyesen a Szent Pio Idősek Klubjában, vagy e-mailben a gkovacs.ilona@gmail.com, illetve postai úton a Szentlélek tér 1-3. címen lehet.
  • Az Új Ember hetilap 4. negyedévi előfizetése most esedékes. Kérjük, a sekrestyében befizetni. Köszönjük!
  • Októbertől ismét lesznek katolikus hittan-foglalkozások az óvodákban. Jelentkezni az óvodákban lehet szeptember végéig.

A hirdetések PDF formátumban letölthetők innen: Hirdetés_2017_09_24