2017.09.17. Vasárnapi hirdetések

Évközi 24. vasárnap – 2017.09.17.
Sir 27,30 – 28,7 – Róm 14,7-9 – Mt 18,21-35

Szeretettel hirdetjük:

  • Bibliai témájú felnőtt katekézist tartunk keddenként este fél 8-tól fél 9-ig az erdőkertesi közösségi teremben Zsolt atya vezetésével. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
  • Péntek délutánonként 17 órakor szeretettel várjuk az iskolásokat az Oratóriumban.
  • Idén is indul felkészítés felnőttek számára, akik a beavató szentségekben (keresztség, bérmálás, elsőáldozás) még nem részesültek. De azok a felnőttek is jelentkezhetnek, akik ezeket a szentségeket már felvették, és szeretnék a hitüket elmélyíteni, jobban megismerni. Érdeklődni Zsolt atyánál lehet szeptember 18-ig. Kérjük a testvéreket, hogy erről szóljanak azoknak, akikhez ez az információ közvetlenül nem jut el, de érdekelheti őket a felkészítés!
  • Idén ünnepeljük a fatimai Mária-jelenések 100. évfordulóját. Ez alkalomból a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia október 13-án, pénteken országos zarándoklatot szervez a soroksári Fatimai Szűzanya tiszteletére épült Szent István Király Plébániatemplomhoz, amelyre minden egyházmegyéből várják a híveket. Ugyanitt az ünnep másnapján, október 14-én, szombaton 10 órától egy konferencián vehetnek részt az érdeklődők. További információk a kihelyezett plakáton olvashatók. http://uj.katolikus.hu/cikk.php?h=2439
    http://uj.katolikus.hu/kepek/2006/nagy/fatima_plakat_A3_01_nyomdai_honpalra.jpg
  • Októbertől ismét lesznek katolikus hittan-foglalkozások az óvodákban. Jelentkezni az óvodákban lehet szeptember végéig.

A hirdetések letölthetők PDF formátumban innen: Hirdetés_2017_09_17