2017.09.10. Vasárnapi hirdetések

2017.09.10. – Évközi 23. vasárnap

Ez 33,7-9 – Róm 13,8-10 – Mt 18,15-20

 

Szeretettel hirdetjük:

 

  • Szeptember 11-én hétfőn a szentmise helyett igeliturgia lesz.
  • Az imaiskola csoportok a héten elindulnak a megszokott időben és helyen.
  • Kedden 18:30-tól missziós imaóra lesz.
  • Bibliai témájú felnőtt katekézist tartunk keddenként este fél 8-tól fél 9-ig az erdőkertesi közösségi teremben Zsolt atya vezetésével. Az első alkalom kedden lesz (szept. 12.). Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
  • Péntek délutánonként 5 órakor szeretettel várjuk az iskolásokat az Oratóriumban.
  • Szeptember 16-án 8:00-14:00 óra között lomtalanítás lesz Erdőkertesen. Ekkor szeretnénk az itt a pincében felhalmozódott lomokat is elvinni a hozzánk közeli, a régi iskolánál lévő sarokra. Ha valaki utánfutóval tud ebben segíteni, az nagyon jó lenne, de talicskával sincs messze (de azt is hozni kell). Kérjük, hogy aki aznap tud pakolásban és elszállításban segédkezni, jelezze ill. jelentkezzen Ugari Aninál. Köszönjük!
  • Idén is indul felkészítés felnőttek számára, akik a beavató szentségekben (keresztség, bérmálás, elsőáldozás) még nem részesültek. De azok a felnőttek is jelentkezhetnek, akik ezeket a szentségeket már felvették, de szeretnék a hitüket elmélyíteni, jobban megismerni. Érdeklődni Zsolt atyánál lehet szeptember 18-ig. Kérjük a testvéreket, hogy erről szóljanak azoknak, akikhez ez az információ közvetlenül nem jut el, de érdekelheti őket a felkészítés!
  • Októbertől ismét lesznek katolikus hittan-foglalkozások az óvodákban. Jelentkezni az óvodákban lehet szeptember végéig.

A hirdetések PDF formátumban letölthetők innen: Hirdetés_2017_09_10