2017.09.03. Vasárnapi hirdetések

2017.09.03. – Évközi 22. vasárnap

Jer 20,7-9 – Róm 12,1-2 – Mt 16,21-27

 

Szeretettel hirdetjük a kedves testvéreknek:  

  1. Szeptember 4-én hétfőn a szentmise helyett igeliturgia lesz.
  2. Szeptember 8. péntektől szeretettel várjuk az iskolásokat az Oratóriumban. A találkozók továbbra is péntek délutánonként 17:00 órakor kezdődnek.
  3. Szeptember 10-én, azaz jövő héten vasárnap 8:00 órakor gitáros-családos szentmise lesz templomunkban. Szeretettel hívjuk és várjuk a családokat, és az egyházközség minden tagját a szentmisén való szolgálatra, valamint a szentmisét követő agapéra, amit a közösségi teremben tartunk!
  4. Az imaiskola csoportok a szeptember 10. utáni héten indulnak a megszokott időben és helyen.
  5. Bibliai témájú felnőtt katekézist tartunk keddenként este fél 8-tól fél 9-ig az erdőkertesi közösségi teremben Zsolt atya vezetésével. Az első alkalom szeptember 12. kedd. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
  6. Szeptember 16-án 8:00-14:00 óra között lomtalanítás lesz Erdőkertesen. Ekkor szeretnénk az itt a pincében felhalmozódott lomokat is elvinni a hozzánk közeli, a régi iskolánál lévő sarokra. Ha valaki utánfutóval tud ebben segíteni, az nagyon jó lenne, de talicskával sincs messze (de azt is hozni kell). Kérjük, hogy aki aznap tud pakolásban és elszállításban segédkezni, jelezze ill. jelentkezzen Ugari Aninál. Köszönjük!

A hirdetések letölthetők PDF formában innen: Hirdetés_2017_09_03