2017.08.06. Vasárnapi hirdetések

2017.08.06. – Urunk színeváltozása

Dán 7,9-10.13-14 – 2Pét 1,16-19 – Mt 14,1-9

 Szeretettel hirdetjük:

 

 • Augusztus végéig az Evangélikus Templomban (Nemes u. 4., Posta mellett) tartjuk a szombat esti (18:00) és a vasárnap reggeli (7:30) szentmiséket. Nagyon köszönjük Evangélikus Testvéreinknek, hogy templomfelújítás idejére segítséget nyújtanak nekünk, és a rendelkezésünkre bocsátották az Evangélikus Templomot!
 • A hétfői (17:30) szentmise és minden más imaalkalom helyszíne a templomunk melletti közösségi terem.
 • Augusztus 7-én hétfőn nem lesz szentmise, helyette igeliturgia lesz 17:30 órakor.
 • Augusztus 15-én kedden, Szűz Mária mennybevételének ünnepén (Nagyboldogasszony), az evangélikus templomban lesz a szentmise 17:30 órakor. Ne feledkezzünk el arról, hogy ez kötelező ünnep!
  Veresegyházon és Vácbottyánban 18:30 órakor lesznek a szentmisék ezen az estén.
 • Előreláthatóan augusztus 22-én visszük vissza a nagy méretű dolgokat a templomba, ekkor lenne szükség erős segítő kezekre, valószínűleg a délutáni órákban, amikor többen ráérnek. Ettől az időponttól folyamatosan szükség lesz ügyes takarító kezekre is. A takarítás szervezése Ugariné Ani feladata, ezzel kapcsolatban vele kell egyeztetni. Az új orgonát augusztus 28-29-én helyezik el a kóruson és hangolják be. A későbbiek folyamán a “Kaláka” munkákhoz a konkrét időpontokat hirdetni fogjuk.
 • Ne feledkezzünk el Egyházközségük rendszeres támogatásáról! Az egyházi hozzájárulás éves mértéke, Püspök atya rendelkezése alapján, személyre szabottan mindenki éves jövedelemének az 1%-a.
  Az egyházadó befizethető készpénzben a szentmisék után, de van lehetőség banki átutalásra is. Köszönettel fogadjuk az egyházadó befizetésén túli pénzadományokat is!
  A Római Katolikus Egyházközség számlaszáma: 66000042–11026235

A hirdetések letölthető innen PDF formátumban: Hirdetés_2017_08_06