2017.07.09. Vasárnapi hirdetések

2017.07.09. – Évközi 14. Vasárnap

Szeretettel hirdetjük:

  • Előreláthatóan augusztus végéig az Evangélikus Templomban (Nemes u. 4., Posta mellett) tartjuk a szombat esti (18:00) és a vasárnap reggeli (7:30) szentmiséket. Nagyon köszönjük Evangélikus Testvéreinknek, hogy templomfelújítás idejére segítséget nyújtanak nekünk, és a rendelkezésünkre bocsátották az Evangélikus Templomot!
  • A hétfői (17:30) szentmise és minden más imaalkalom is a templomunk melletti közösségi teremben lesz.
  • Köszönjük mindenkinek, aki részt vett június utolsó hetében a templom körüli munkákban, támogatta imájával, hozzájárulásával a feladatok elvégzését. Aki most lemaradt erről a lehetőségről, vagy éppen szeretne újra belevágni egy hasonló jó “kalákába”, annak jó hír, hogy augusztus közepén lesz újra lehetősége rá. A festés után ugyanis mindent vissza kell vinni, vissza kell szerelni a templomba, a helyére. Ekkor is várjuk majd a segítő kezeket! 🙂

 

A hirdetések PDF formátumban letölthetők innen: Hirdetés_2017_07_09