2017.07.02. Vasárnapi hirdetések

2017.07.02. – Évközi 13. Vasárnap

Szeretettel hirdetjük:

  • Július 1-jétől előreláthatóan augusztus végéig az Evangélikus Templomban (Nemes u. 4., Posta mellett) tartjuk a szombat esti (18:00) és a vasárnap reggeli (7:30) szentmiséket. Nagyon köszönjük Evangélikus Testvéreinknek, hogy templomfelújítás idejére segítséget nyújtanak nekünk, és a rendelkezésünkre bocsátották az Evangélikus Templomot!
  • A hétfői (17:30) szentmise és minden más imaalkalom a templomunk melletti közösségi teremben lesz.
  • A mai vasárnapon, Szent Péter apostol ünnepéhez kapcsolódóan, a Szentatya karitatív céljaira gyűjtünk (Péter-fillér gyűjtés).
  • Szeretnénk megköszönni mindenkinek, aki részt vett a hét folyamán a templom körüli munkákban, támogatta imájával, hozzájárulásával a feladatok elvégzését. Aki most lemaradt erről a lehetőségről, vagy éppen szeretne újra belevágni egy hasonló jó “kalákába”, annak jó hír, hogy augusztus közepén lesz újra lehetősége rá. A festés után ugyanis mindent vissza kell vinni, vissza kell szerelni a templomba, a helyére. Ekkor is várjuk majd a segítő kezeket! 🙂
  • A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia ismerve sok keresztény közösség helyzetét úgy döntött, hogy az üldözött közel-keleti keresztények megsegítésére online adománygyűjtést hirdet, amelyhez egy erre a célra létrehozott bankszámlaszámon keresztül lehet hozzájárulni. Az adománygyűjtés egész nyáron tart.
    /MKPK, CIB Bank 11100104—18181490—14000003/

A hirdetések PDF formában letölthetők innen: Hirdetés_2017_07_02