2017.05.21. Vasárnapi hirdetések

2017.05.21. – Húsvét 6. vasárnapja

 

 Szeretettel hirdetjük:

  •  Kedden 18:30-kor missziós imaóra lesz.
  • Kedd este 19:30-kor felnőtt katekézis lesz Zsolt atyával.
  • Péntek délután 17:00 órakor várjuk az iskolásokat az Oratóriumban.
  • Aki még nem tette meg, május 22. hétfő éjfélig rendelkezhet adója 1+1%-val kapcsolatban! Mivel az egyházaknak biztosított kiegészítő támogatás felosztása a rendelkezők száma alapján történik, a nulla forintról szóló felajánlás is beleszámít.
    A Magyar Katolikus Egyház technikai száma: 0011
    Kérjük a testvéreket, hogy adójuk 1+1%-val támogassák Katolikus Egyházunkat és valamely egyházi alapítványt. A hirdetőn, a honlapon és az újságban is olvashatunk minderről. Elvihető szórólapok is találhatóak a bejáratnál.
  • A jövő héten, szombat este (május 27.) a szentmise után ismét Via Lucis (más néven „Fény útja” vagy „Örömút”) imádságra hívjuk a Kedves Testvéreket! A nagyböjti keresztutak alkalmával Jézus szenvedéséről elmélkedtünk, most a Húsvéti Időben 14 állomáson keresztül a Feltámadt Jézussal találkozhatunk. Szeretettel várunk mindenkit!
  • A Veresegyházi Római Katolikus Egyházközség idén is szeretettel vár mindenkit Pünkösdvasárnap (június 4.) a Szentlélek Fesztiválra! A részletes program a szórólapon és a kihelyezett plakáton olvasható.

A hirdetések letölthetők PDF formátumban innen: Hirdetés_2017_05_21