2017.03.26. Vasárnapi hirdetések

Nagyböjt 4. vasárnapja – 2017.03.26.

Szeretettel hirdetjük a kedves testvéreknek:

 

  • Kedd este 19:30 órakor felnőtt katekézis lesz Zsolt atyával a közösségi teremben. Várunk minden érdeklődőt!
  • Nagyböjtben az énekpróbák alkalmával készülünk a Nagyböjti vasárnapok, a Nagyhét, és a Húsvéti Szent Háromnap ünnepi alkalmaira. Szeretettel várunk mindenkit szerda esténkét 19:00 órakor a közösségi teremben.
  • Pénteken 17:00 órára várjuk az iskolásokat az Oratóriumban!  ~Nagyböjtben pénteki napokon 18:00 órakor tartjuk a keresztút imádságokat a templomban. Szeretettel várjuk a kedves testvéreket!
  • A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia az idei nagyböjtre is hirdetett tartós-élelmiszer gyűjtést rászoruló testvéreink számára. A felajánlott élelmiszer- vagy pénzadományokat Virágvasárnapig, vagyis április 9-ig hozhatják el a templomba.
  • Jövő vasárnap gyűjtés lesz a Szentföld javára.

 

A hirdetések letölthetők PDF formátumban innen: Hirdetés_2017_03_26