2017.03.19. Vasárnapi hirdetések

2017.03.19. – Nagyböjt 3. vasárnapja

 

Szeretettel hirdetjük a kedves testvéreknek:

  • Hétfőn a szokott időben 17:30 órakor szentmise lesz. Ebben az évben erre a napra (március 20.) került át Szent József főünnepe.
  • Kedd este 18:30 órakor missziós imaóra lesz.
  • Kedd este március 21-én 19:30 órakor folytatódik a felnőtt katekézis Zsolt atyával.
  • Nagyböjtben az énekpróbák alkalmával készülünk a Nagyböjti vasárnapok, a Nagyhét, és a Húsvéti Szent Háromnap ünnepi alkalmaira. Szeretettel várunk mindenkit szerda esténkét 19:00 órakor a közösségi teremben.
  • Pénteken 17:00 órára várjuk az iskolásokat az Oratóriumban!  ~Nagyböjtben pénteki napokon 18:00 órakor tartjuk a keresztút imádságokat a templomban. Szeretettel várjuk a kedves testvéreket!
  • A keresztény filmklub következő vetítésében egy korabeli pogány katona szemén keresztül nézhetjük végig Jézus kereszthalálát és feltámadását, amelyben a katona végül maga is megtapasztalhatja a csodát. A film címe: A Feltámadott. A vetítés március 19-én, vasárnap 15 órakor lesz az erdőkertesi közösségi teremben, és kb.17:30-ig tart. Mindenkit szeretettel várunk! A keresztény filmklub hirdetései a plébánia honlapján is megtalálhatók.
  • A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia az idei nagyböjtre is hirdetett tartós élelmiszer gyűjtést rászoruló testvéreink számára. A felajánlott élelmiszer- vagy pénzadományokat Virágvasárnapig, vagyis április 9-ig hozhatják el a templomba.

 

A hirdetések letölthetők PDF formátumban innen: Hirdetés_2017_03_19