2017.03.12. Vasárnapi hirdetések

2017.03.12. – Nagyböjt 2. vasárnapja

 

SZERETETTEL HIRDETJÜK:

 

  • Ismét jönnek hozzánk Szent Ferenc Kisnővérei, akik szegények megsegítésével foglalkoznak. Március 11-én és 12-én a szombat esti és a vasárnap reggeli szentmisék előtt és után gyógytea-fűveket, lekvárokat, valamint házi készítésű szappanokat kínálnak, melyekért adományt elfogadnak. Így mi is tudjuk segíteni a rászorulókat, illetve a nővérek munkáját. Ki-ki saját belátása és lehetősége szerint adakozhat.
  • Március 12-én reggel 8:00 órakor újból családos szentmise lesz templomunkban. Szeretettel hívjuk és várjuk a családokat és az egyházközség minden tagját a szentmisén való szolgálatra, valamint a szentmisét követő agapéra, amit a közösségi teremben tartunk!
  • Hétfőn (március 13.) 17:30 órakor igeliturgiát tartunk.
  • Kedd este 19:30 órakor nem lesz felnőtt katekézis! Két hét múlva, március 21-én folytatódik.
  • Nagyböjtben az énekpróbák alkalmával készülünk a Nagyböjti vasárnapok, a Nagyhét, és a Húsvéti Szent Háromnap ünnepi alkalmaira.
  • Szeretettel várunk mindenkit szerda esténkét 19:00 órakor a közösségi teremben.
  • Pénteken 17:00 órára várjuk az iskolásokat az Oratóriumban!
  • Nagyböjtben pénteki napokon 18:00 órakor tartjuk a keresztút imádságokat a templomban. Szeretettel várjuk a kedves testvéreket!
  • A keresztény filmklub következő vetítésében egy korabeli pogány katona szemén keresztül nézhetjük végig Jézus kereszthalálát és feltámadását, amelyben a katona végül maga is megtapasztalhatja a csodát. A film címe: A Feltámadott. A vetítés március 19-én, vasárnap 15 órakor lesz az erdőkertesi közösségi teremben, és kb.17:30-ig tart. Mindenkit szeretettel várunk! A keresztény filmklub hirdetései a plébánia honlapján is megtalálhatók.
  • Az Új Ember hetilap előfizetőinek hirdetjük, hogy következő negyedév díját március 13-ig a sekrestyében szíveskedjenek befizetni. Köszönjük!

A hirdetések letölthetők PDF formátumban innen: Hirdetés_2017_03_12