2017.03.05. Vasárnapi hirdetések

2017.03.05. – Nagyböjt 1. vasárnapja

 

Szeretettel hirdetjük a kedves Testvéreknek:!

  • Hétfőn (március 6.) 17:30 órakor igeliturgiát tartunk.
  • Kedd este 18:30 órakor missziós imaóra lesz.
  • Kedd este 19:30 órakor felnőtt katekézis lesz Zsolt atyával.
  • Nagyböjtben az énekpróbák alkalmával készülünk a Nagyböjti vasárnapok, a Nagyhét, és a Húsvéti Szent Háromnap ünnepi alkalmaira. Szeretettel várunk mindenkit szerda esténkét 19:00 órakor a közösségi teremben.
  • Pénteken 17:00 órára várjuk az iskolásokat az Oratóriumban!
  • Nagyböjtben pénteki napokon 18:00 órakor tartjuk a keresztút imádságokat a templomban. Szeretettel várunk mindenkit!
  • Ismét jönnek hozzánk Szent Ferenc Kisnővérei, akik szegények megsegítésével foglalkoznak. Március 11-én és 12-én a szombat esti és a vasárnap reggeli szentmisék előtt és után gyógytea-fűveket, lekvárokat, valamint házi készítésű szappanokat kínálnak, melyekért adományt elfogadnak. Így mi is tudjuk segíteni a rászorulókat, illetve a nővérek munkáját. Ki-ki saját belátása és lehetősége szerint adakozhat.
  • Március 12-én, azaz jövő héten vasárnap 8:00 órakor újból családos szentmise lesz templomunkban. Szeretettel hívjuk és várjuk a családokat és az egyházközség minden tagját a szentmisén való szolgálatra valamint a szentmisét követő agapéra, amit a közösségi teremben tartunk!
  • Az Új Ember hetilap előfizetőinek hirdetjük, hogy következő negyedév díját március 13-ig a sekrestyében szíveskedjenek befizetni. Köszönjük!

 

A hirdetések letölthetők PDF formátumban innen: Hirdetés_2017_03_05_jav

Figyelem, a feltöltés után, a hirdetések változtak!!!