2017.02.26. Vasárnapi Hirdetések

2017.02.26. – Évközi 8. vasárnap

Szeretettel hirdetjük a kedves testvéreknek:

  • Hétfőn 17:30 órakor lesz szentmise.
  • Március 1-jén, szerdán megkezdődik a nagyböjti időszak. Hamvazószerdán 17:30 órakor lesz szentmise templomunkban. Ne feledkezzünk el arról, hogy ez a nap szigorú böjti nap.
  • Nagyböjtben az énekpróbák alkalmával készülünk a Nagyböjti vasárnapok, a Nagyhét, és a húsvéti Szent Háromnap ünnepi alkalmaira. Szeretettel várunk mindenkit szerda esténkét 19:00 órakor a közösségi teremben. Hamvazószerdán közvetlenül a szentmise után találkozunk!
  • Pénteken 17 órára várjuk az iskolásokat az Oratóriumban!  ~Nagyböjtben pénteki napokon 18:00 órakor lesznek a keresztút imádságok a templomban. Szeretettel várunk mindenkit!
  • Ismét jönnek hozzánk Szent Ferenc Kisnővérei, akik szegények megsegítésével foglalkoznak. Március 11-én és 12-én a szombat esti és a vasárnap reggeli szentmisék előtt és után gyógytea-fűveket, lekvárokat, valamint házi készítésű szappanokat kínálnak, melyekért adományt elfogadnak. Így mi is tudjuk segíteni a rászorulókat, illetve a nővérek munkáját. Ki-ki saját belátása és lehetősége szerint adakozhat.
  • A mai vasárnapon országos gyűjtés van a katolikus iskolák javára. Adományaikat köszönjük.

 

A hirdetések PDF formátumban letölthetők innen: Hirdetés_2017_02_26