2017.02.12. Vasárnapi hirdetések

2017.02.12. – Évközi 6. vasárnap

Szeretettel hirdetjük a testvéreknek:

  • Kedd este 19:30 órakor a közösségi teremben folytatódik a felnőtt katekézis Zsolt atyával. A téma: Szent Pál apostol Galatáknak írt levele. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
  • Szerdán 19 órakor énekpróba lesz a közösségi teremben. Várunk mindenkit!
  • Pénteken 17 órakor várjuk az iskolásokat az Oratóriumban!
  • A keresztény filmklub februárban egy magyar rendezésű filmet mutat be, “Új esély” címmel, melyben a főhős, életének mélypontján megtér Istenhez, és ezáltal élete újra kivirágzik. A vetítés február 19-én, vasárnap 15 órakor lesz az erdőkertesi közösségi teremben, és kb.17.30-ig tart. Mindenkit szeretettel várunk! A keresztény filmklub hirdetései a plébánia honlapján is megtalálhatók.

A hirdetések PDF formátumban letölthetők innen: Hirdetés_2017_02_12