2016.12.04. – Vasárnapi hirdetések.

2016.12.04. – ADVENT 2. vasárnapja

Szeretettel hirdetjük a kedves testvéreknek: 

  • Advent folyamán hétfő esténként nem tartunk szentmisét.
  • Hétfőtől-csütörtökig reggel 6:00 órakor igeliturgia van a templomban, péntekenként (dec. 9., 16., 23.) pedig szentmisék lesznek, szintén reggel 6:00 órakor.
  • Veresegyházon hétfőtől-péntekig reggel 6 órakor vannak roráték.
  • Kedd este 18:30 órakor missziós imaóra lesz.
  • Kedves Testvérek! Az adventi vásárra, mely december 11-én lesz itt a Szent István Parkban, mi is készülünk. Kérjük a kedves hívek hozzájárulását, otthon készített asztali díszek, ajtó és ablak díszek, egyszerű karácsonyi díszek adományozásával. Az elkészült tárgyakat kérjük december 7-én, szerdán 18 és 19 óra között behozni a közösségi terembe! A sütemények begyűjtését a vasárnapi (dec.11-i) Szentmise után, illetve a kirakodás idejére várjuk. Köszönettel: Gál Ildikó és a kézművesek
  • Szerdán este 7 órakor énekpróba lesz a közösségi teremben. Szeretettel várjuk mindazokat, akik szeretnének bekapcsolódni Adventben és a karácsonyi ünnepek alatt az énekesi szolgálatba!  ~Péntek délután 5 órakor szeretettel várjuk az iskolásokat az Oratóriumban!
  • Jövő vasárnap (dec. 11-én, 8 órakor) „családos mise” lesz, közvetlenül utána (9 óra körül) Mikulás Ünnepséget is tartunk a közösségi teremben, ahova szeretettel várunk minden gyermeket!
  • Egyházközségünk idén is szervez tartósélelmiszer gyűjtést Advent folyamán, amelyből rászoruló testvéreinket, családjainkat szeretnénk támogatni Karácsony előtt. Erre a célra pénzadományokat is elfogadunk. Élelmiszer- ill. pénzadományaikat DECEMBER 18-ig hozhatják el a templomba, vagy a sekrestyébe. Adományaikat köszönjük!
  • A XV. Veresegyházi Betlehemi Istálló rendezvényei:

December 4-én 15:30 órakor lesz a Betlehemi JÁSZOL kiállítás megnyitója a Szent Erzsébet templom kertjében, majd 16:30 órakor „KARÁCSONYI MISZTÉRIUM” betlehemes játék lesz a TÉRSZÍNHÁZ előadásában, a Szentlélek templomban.

  • Őrszentmiklóson jövő vasárnap fél 10-kor lesz a búcsúi szentmise, amelynek keretében sor kerül Szent Miklós ereklye elhelyezésére is. Szeretettel várják az erdőkertesi testvéreket!

A hirdetések letölthetők innen: hirdetések