2016.10.30. – Vasárnapi hirdetések

2016.10.30. – Évközi 31. vasárnap

Szeretettel hirdetjük a kedves testvéreknek:

  • Idén is jönnek hozzánk Szent Ferenc Kisnővéreitől Ágnes nővérék, akik szegények megsegítésével foglalkoznak. Október 30-án vasárnap a szentmise előtt és után gyógytea-fűveket, valamint csipkebogyó-, bodza-, és szederlekvárt kínálnak, melyekért adományt elfogadnak. Így tudjuk mi is segíteni a rászorulókat, illetve a nővérek munkáját. Ki-ki saját belátása és lehetősége szerint adakozhat.
  • A Mária Rádió a veresegyházi Szentlélek templomból közvetíti a vasárnapi (okt. 30.) 9:30-as szentmisét. A közvetítés utáni műsor az új templom és a plébánia életét mutatja be. Ajánljuk a Kedves Testvérek figyelmébe!
  • Október 31-én hétfőn 17:30 órakor lesz szentmise.
  • November 1-jén kedden, Mindenszentek ünnepén reggel 8:00 órakor lesz szentmise templomunkban, ne feledkezzünk el róla, hogy kötelező ünnep! Mivel Halottak napja munkanap, ezért a temetői közös imádság és a sírkőszentelés szintén 1-jén lesz, délelőtt 11:00 órakor. A sírkőszentelésre vonatkozó kéréseket a sekrestyében vagy a temető gondnoknál lehet jelezni.
  • November 2-án, Halottak napján 17:30 órakor lesz a szentmise templomunkban.
  • November 1-jén és 8-án nem lesz felnőtt katekézis, majd 15-én folytatódik.
  • A következő oratóriumi találkozás az őszi szünet után november 11-én lesz!
  • November 13-ától, minden hónap 2. vasárnapján reggel 8 órakor egyházközségünk HázasPáros közösségének családjai is (felnőttek és gyerekek egyaránt) bekapcsolódnak a szentmise különféle liturgikus szolgálataiba (ministrálás, felolvasás, könyörgések, adományok vitele, énekes-zenés szolgálat, stb.). Szeretettel hívunk minden családot erre a szentmisére, és kérjük az egész egyházközség imáit családjainkért!

 A hírdetések PDF formátumban letölthetők innen: hirdetes_2016_10_30