2016.10.16 – Vasárnapi hirdetések

2016.10.16. Évközi 29. vasárnap

Szeretettel hirdetjük a kedves Testvéreknek:

  •  A veresegyházon a vasárnapi (okt. 16.) fél tízes szentmisében 20 gyermek fog először szentáldozáshoz járulni. Kérjük a testvérek imáit ezekért a gyermekekért és családjaikért.
  • Kedden 18:30 órakor missziós imaóra lesz a közösségi teremben.
  • Kedden (okt. 18.) nem lesz felnőtt hittan, majd október 25-én folytatódik!
  • Varga János SVD verbita missziós szerzetes október 19-én szerdán este 18:30 órai kezdettel gyógyító Szentmisét mutat be és azt követően Szentségimádást tart a veresegyházi Szentlélek-templomban. A Szentségimádás szerves része az alkalomnak, zárása körülbelül 20.30-kor várható.
  • Péntekenként 17:00 órakor szeretettel várjuk az iskolásokat az Oratóriumban.
  • Elindult egyházközségünk honlapja az erdokertes.vaciegyhazmegye.hu címen. A miserend, a vasárnapi hirdetések, a közösségi és egyéb elérhetőségek mellett, sok más hasznos információt is találhatunk rajta. Ajánljuk a testvérek figyelmébe!
  • Jácinta nővér és Helembai Erzsi elsőáldozói felkészülésre várja 2016. október 26-án, szerdán, 17 órára a veresegyházi Szent Pió Otthonba azokat a gyermekeket, akik legalább harmadik osztályosok az általános iskolában. Jelentkezni a szentmise után a sekrestyében lehet.
  • Idén is jönnek hozzánk Szent Ferenc Kisnővéreitől Ágnes nővérék, akik szegények megsegítésével foglalkoznak. Október 30-án vasárnap a szentmise előtt és után gyógytea-fűveket, valamint csipkebogyó-, bodza-, és szederlekvárt kínálnak, melyekért adományt elfogadnak. Így tudjuk mi is segíteni a rászorulókat, illetve a nővérek munkáját. Ki-ki saját belátása és lehetősége szerint adakozhat.
  • Jövő vasárnap országos gyűjtés lesz a missziók javára.

A hirdetések letölthetők PDF formában innen: hirdetes_2016_10_16