2016.03.27. Vasárnapi hirdetések

2016.03.27. Húsvétvasárnap

Szeretettel hirdetjük a kedves testvéreknek:

  •  Húsvét hétfőn (márc. 28.) reggel 8:00 órakor lesz Szentmise. (17:30-kor nem lesz!)
  • Kedden még nem lesz felnőtt katekézis, majd április 5-én folytatódik!
  • Péntek délután 5 órakor várjuk az iskolásokat az Oratóriumban!
  • Idén ünnepeljük templomunk benedikálásának 75. évfordulóját. Szeretnénk egy szerény kiállítással, prezentációval készülni erre az alkalomra. Kérjük, hogy akinek régi tárgyi, vagy írásos, fényképes emléke van az elmúlt 75 évből, juttassa el a sekrestyébe, vagy közvetlenül Kupeczky Zolinak. A dokumentumokat és fényképeket névvel, címmel ellátott borítékban, vagy más arra alkalmas csomagolásban kérjük leadni. Ezek a dolgok szkennelés (másolás) után rövid időn belül visszaadásra kerülnek. Különösen várunk olyan fotókat, melyek a harang szenteléséről, a régi templombelsőről, építkezésekről, az itt szolgált atyákról, esküvőkről, elsőáldozásokról stb. készültek. Régi dokumentumokat is szeretnénk gyűjteni, másolni: keresztelési, elsőáldozási, bérmálási, esküvői emléklapok, egyházi anyakönyvi igazolások, stb. Az anyag gyűjtése április végéig történik, kérjük, hogy minél előbb hozzák el ezeket az emlékeket. Köszönjük! 

Kegyelmekben gazdag, áldott Húsvétot kívánunk,

a Feltámadt Úr békéjében és örömével!

A hirdetések PDF formátumban letölthetők innen.