Vasárnapi hirdetések 2020.09.06.

2020.09.06.

• A vasárnap esti Szentmise szeptember 6-ától Veresegyházon ismét 18:00 órakor kezdődik!
  • Folytatódik a felnőtt hittan. Az első alkalom hétfőn 19:00 órakor lesz a közösségi teremben. Minden érdeklődőt szeretettel vár, Robi atya!
  • A most szeptemberben elsőáldozásra készülő gyerek számára a felkészítés szeptember 9-én, szerdán folytatódik a megszokott időben a Szentlélek-templomban. A szülői megbeszélés szeptember 18-án 19:00 órakor lesz.
  • Szeretettel várjuk az általános iskolásokat péntek délután 5 órakor az Oratóriumban!
  • „Krisztus a Forrás” címmel dicsőítő szentségimádásra hívjuk a testvéreket szeptember 12-én 20 órakor a Szentlélek-templomba. A zenei szolgálatot az Eucharist zenekar adja, egész idő alatt lesz gyónási lehetőség.
  • Jövő vasárnap 8:00 órakor családos Szentmise lesz templomunkban, szeretettel várunk minden családot!
  • Felkészítést indítunk szeptember 15-től felnőttek számára keresztségre, elsőáldozásra, bérmálkozásra, de azokat a felnőtteket is várjuk, akik ezekben a szentségekben már részesültek, de szeretnék a hitüket elmélyíteni, jobban megismerni. Jelentkezni Robi atyánál lehet szeptember 15-ig. Az érdeklődőket szeretettel várjuk a Fületlen Bögre kávézóba is szeptember 13-án vasárnap, az esti mise után, ahol további információkat is megtudhatnak.
  • A Szeptember 20-ra meghirdetett zarándoklat elmarad!
  • Idén is lesz óvodai katolikus hittan foglalkozás. A foglalkozásra már lehet jelentkezni az óvodákban jelentkezési lapok kitöltésével!
  • A gyerekek számára hirdetjük, hogy új szentmisenaplókat a sekrestyében lehet kérni.
  • A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia közleménye – 2020.09.04.