2017.04.09. Vasárnapi hirdetések

2017.04.09. – Virágvasárnap

Az Úr szenvedésének vasárnapja

Szeretettel hirdetjük, hogy:

•  A mai vasárnapon még lehet hozni élelmiszer- vagy pénzadományt a nagyböjti gyűjtésre, rászoruló testvéreink számára! Adományaikat nagyon köszönjük!
  • Kérjük az autóval rendelkező kedves testvéreink segítségét az élelmiszer-csomagok családokhoz való eljuttatásához, ami hétfőn délelőtt 10:00 órától lesz. Aki tudna segíteni, kérjük, jelezze Ugariné Aninál! Segítségüket köszönjük!
  • Hétfőn 17:30 órakor lesz Szentmise.
  • Bátorítjuk a kedves testvéreket a nagyheti szolgálatokban való részvételre (asszisztencia, felolvasás, adományvivés, lábmosás, stb.)! A sekrestyében lehet érdeklődni a szükséges és még hiányzó szolgálatokkal kapcsolatban! Köszönjük!
  • Most a nagyhéten és húsvét nyolcadában nem lesz felnőtt katekézis, majd április 25-én, kedden folytatódik.
  • A nagyheti énekpróba kedd este lesz 19:00 órakor a közösségi teremben.
  • A Húsvét előtti gyóntatás április 12-én szerdán 18:00 órakor lesz a közösségi teremben. Használjuk ki ezt az alkalmat, mert a Szent Háromnap alatt már nem lesz gyónási lehetőség.
  • Nagycsütörtökön 18:00 órakor lesz a Szentmise az utolsó vacsora emlékére. A búcsúbeszéd szertartása után éjfélig lesz virrasztás a templomban.
  • Nagypénteken délután lesznek a szertartások: a keresztút 14:00 órakor kezdődik, a szertartás pedig 15:00 órakor. Ne feledkezzünk el róla, hogy a Nagypéntek szigorú böjti nap!
  • Nagyszombaton délelőtt 7:00–10:00 óra között lesz lehetőség a szentsír látogatásra, imádságra a templomban.
  • A Húsvéti Vigília szombaton este 20:30 órakor kezdődik. Gyertyát hozzunk magunkkal! A feltámadási szertartás és Szentmise után ételszentelés lesz és agapé is, amihez köszönettel fogadunk egy-egy tányér süteményt!
  • Húsvétvasárnap reggel 8:00 órakor lesz az ünnepi Szentmise.
  • Húsvéthétfőn szintén reggel 8:00 órakor tartunk Szentmisét.

A hirdetések PDF formátumban letölthetők innen: Hirdetés_2017_04_09