2015.11.08. Vasárnapi hirdetések

2015. November 8. – Évközi 32. vasárnap

Szeretettel hirdetjük a kedves testvéreknek:

• Az egyházadó befizethető a szentmisék után a sekrestyében. Adományaikat köszönjük!
  • Már kaphatóak 2016. évi egylapos, hajtogatós és asztali naptárak, valamint kalendáriumok a sekrestyében.
  • Kedd este 6 órakor missziós imaóra lesz!
  • Kedden este folytatódik a felnőtt katekézis, 19:30-kor!
  • A kézimunkázók következő találkozója szerdán délután 5 órakor lesz a közösségi teremben
  • Az elsőáldozásra készülő gyermekek szüleinek a következő találkozási alkalom november 11-én szerdán este 19:30-kor lesz a veresegyházi Szent Pio Otthon közösségi termében. A szülők megjelenésére feltétlen számítunk!
  • A csütörtöki 17:30-as szentmise után, 19 óráig gyónási lehetőség van, a gyóntatás ideje alatt szentségimádást tartunk!
  • Szeretettel várjuk az általános iskolásokat minden péntek délután 5 órakor az Oratóriumban!

A hirdetés letölthető PDF-ben innen: Hirdetés_2015_11_08