Vasárnapi hirdetések 2022.08.28.

Évközi 22. vasárnap – 2022.08.28.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn (aug. 29.) 18:30-kor lesz Szentmise, előtte pedig gyóntatás.
  • Szeptember 1-jétől ismét a megszokott időpontokban, azalsósokat csütörtökön 16:00 órától, a felsősöket pénteken 16:00 órától várjuk az Oratóriumban!
  • Szeptember első vasárnapjától (jövő vasárnap, szept. 4.) az erdőkertesi vasárnapi Szentmise reggel 8:00 óra helyett délelőtt 9:30 órakor fog kezdődni! Kérjük, hogy adják tovább ezt az információt, főleg azoknak, akik csak vasárnaponként szoktak Szentmisére járni! (A hétfő esti és szombat esti Szentmisék időpontjai nem változnak!)
  • Jövő vasárnaptól (szept. 4.) a veresegyházi vasárnap esti Szentmisék ismét 18:00 órakor kezdődnek majd.
  • A Máriabesnyői Bazilika szeptember 3-4-én tartja Kisboldogasszony (Szűz Mária születése) Nagybúcsúját, Vác-Hétkápolna kegytemploma pedig szeptember 10-11-én tartja (Szűz Mária Szent Neve) búcsúját, amelyekre szeretettel hívják és várják az erdőkertesi híveket is! A búcsúk részletes programja olvasható a kitett plakátokon és honlapunkon is!
  • Felkészítést indítunk felnőttek számára keresztségre, elsőáldozásra, bérmálkozásra, de azokat a felnőtteket is várjuk, akik ezekben a szentségekben már részesültek, de szeretnék a hitüket elmélyíteni, jobban megismerni, hitbéli kérdésekről kötetlenül beszélgetni. Ezzel kapcsolatban jelentkezni lehet Robi atyánál szeptember 18-ig. Kérjük, hogy erről szóljanak azoknak, akikhez ez az információ közvetlenül nem jut el, de érdekelheti őket a felkészítés! További részletek megtalálhatók a veresegyházi egyházközség honlapján.
  • Már most hirdetjük, hogy a szeptemberi családos Szentmise szeptember 11-én 9:30-kor lesz!
  • Szeptember 17-én szombaton, az esti Szentmise után 19:00 órától gitáros dicsőítő imaestre hívunk mindenkit a templomba!
  • Szeptember 18-án vasárnap Tanévnyitó Egyházközségi Napot tartunk, amely 9:30-kor „Veni Sancte” Szentmisével kezdődik a templomban, utána kint a templom előtt színes programokkal várjuk a közösségeket és a családokat, lesznek finom ételek, táncház… Szeretettel várunk minden érdeklődőt!