Vasárnapi hirdetések 2022.06.26

2022.06.26.

• Június 26-án vasárnap a reggel 8:00 órakor nem lesz Szentmise, csak igeliturgia. Vasárnapi Szentmisék Veresegyházon: 8:00, 9:30, 19:00.
  • A nyár folyamán (tanévkezdésig) a veresegyházi vasárnap esti Szentmisék 19:00 órakor kezdődnek!
  • Nyáron a plébániai irodaügyelet is változik, erről a veresegyházi plébánia honlapján veresegyhaz.vaciegyhazmegye.hu tájékozódhatnak.
  • Hétfőn (jún.27.) 18:30-kor lesz Szentmise templomunkban, előtte gyóntatás lesz.
  • Csütörtök délután 4 órakor szeretettel várjuk az alsósokat az Oratóriumban!
  • Szombaton július 2-án lesz Veresegyházon a Váci Egyházmegye Családtalálkozója. A www.csaladtalalkozo.hu oldalon, a Családtalálkozó honlapján megtalálható a rendezvény részletes programja! Szeretettel várnak mindenkit! Mivel a regisztrációk száma elérte a sportcsarnok befogadóképességének határát, ezért azoknak, akik nem regisztráltak előzetesen, a délelőtti eseményeket, a koncertet és az esti Szentmisét a Szentlélek-templomban és a Szentlélek téren élőben közvetítik.
  • Jövő szombaton az erdőkertesi esti Szentmise elmarad. A családtalálkozó záró Szentmiséjére várnak mindenkit, ami 17:30-kor kezdődik.
  • Nagyon köszönjük mindazok szolgálatát, munkáját, adományait, bármiféle segítségét, akik hozzájárultak az Úrnapja és a Templombúcsú előkészületeihez és az ünnepek szebbé tételéhez!